PROGRAM MANIFESTACIJE "JESEN U ZAGORJU - BRANJE GROJZDJA", PREGRADA, 2019."

   


PROGRAM 49. MANIFESTACIJE "JESEN U ZAGORJU - BRANJE GROJZDJA", PREGRADA, 2019.

20. RUJNA, PETAK

19:00 Gradska knjižnica - PREDSTAVLJANJE

MONOGRAFIJE GRADA PREGRADE

21. RUJNA, SUBOTA

10:00 Klet Večerić, Vrhi Pregradski – OTVORENJE MANIFESTACIJE "BRANJE GROJZDJA

11:00 Trg Gospe Kunagorske - Kunagora - TREKK ZLATNI GEMIŠT

18:00 Trg Gospe Kunagorske - DJEČJI PLESNI PROGRAM STUDIJA DIV I CENTRA ZAGREB BY NICOLAS

19:00 Gradska vijećnica – PREDSTAVA „ŠKRTEC“ KUD-a PREGRADA

20:30 Trg dobre kaplice - ONAJ DRUGI

22:00 Trg dobre kaplice - VATRA

22. RUJNA, NEDJELJA

07:00 Jezero Gorica – NATJECANJE U RIBOLOVU

08:30 Trg Gospe Kunagorske - Kunagora – PLANINARSKI POHOD

23. RUJNA, PONEDJELJAK

09:00 Trg Gospe Kunagorske - KONCERT GLAZBENE ŠKOLE PREGRADA

15:00 Područna škola Benkovo – BERBARIJE ZA ONE MALO STARIJE

24. RUJNA, UTORAK

14:00 Planinarski dom Kunagora – TURNIR U KUGLANJU UDRUGE UMIROVLJENIKA

19:00 Galerija muzeja – OTVORENJE IZLOŽBE SLIKA JOSIPA KOLARA

25. RUJNA, SRIJEDA

15:00 Igralište NK Pregrada – „PRVI TRSEK“ KUP ZA ZAGIĆE

17:00 OŠ Janka Leskovara – PREDSTAVA „ČUDAK ŠUMEK“

19:00 Galerija muzeja – 20 GODINA UDRUGE PČELARA MEDENI

26. RUJNA, ČETVRTAK

16:30 Igralište NK Pregrada – UTAKMICA VETERANA

19:00 Trg dobre kaplice – OTVORENJE TRGA DOBRE KAPLICE

20:00 Trg dobre kaplice - CURE IZ CENTRA

22:00 Caffe bar Ramona - ROĐENDANSKI PARTY

27. RUJNA, PETAK

09:00 Sportski centar OŠ Janka Leskovara – DJEČJE IGRE I BICIKLIJADA

10:00 Galerija muzeja – IZLOŽBA GLJIVA PREGRADSKOG KRAJA

13:00 Sportski centar OŠ Janka Leskovara – PREGRADSKE DJEČJE BERBARIJE

18:00 Trg Gospe Kunagorske - GLJIVARSKI KOTLIĆ

18:00 Trg dobre kaplice - OTVORENJE TRADICIJSKOG SAJMA

18:00 Trg dobre kaplice - #EUSAVE - POSJETA PREDSTAVNIKA MALIH OPĆINA I GRADOVA IZ

ŠPANJOLSKE, PORTUGALA, BELGIJE, ITALIJE, LATVIJE, SJEVERNE MAKEDONIJE I BUGARSKE

19:00 Sportski centar OŠ Janka Leskovara – KUP MJESNIH ODBORA GRADA PREGRADE

19:00 Trg Gospe Kunagorske – FESTIVAL "VINSKE POPEVKE I NAPITNICE“

19:00 Trg Gospe Kunagorske - OTVORENJE TRGA DOBRE ZABAVE

20:00 Šator Terenac – ŠARMERI

21:00 Dvorište Kantoci - STREET GIG – KANDŽIJA, SHE LOVES PABLO

22:00 Trg Gospe Kunagorske – AUSSWINKL MUZIKANTI

00:00 Trg dobre kaplice - KUĆNI BAND VESELIH PODRUMARA

28. RUJNA, SUBOTA

09:00 - 20.00 Kunagora – GAĐANJE GLINENIH GOLUBOVA - TRAP

10:00 - 20.00 PZ Pregračanka – IZLOŽBA MALIH ŽIVOTINJA

10:00 OŠ Janka Leskovara – BRZOPOTEZNI ŠAHOVSKI TURNIR ZA SENIORE

10:00 OŠ Janka Leskovara - ŠAHOVSKI TURNIR ZA MLADE „NAJMLAJŠI GROZD“

14:00 Ulica Stjepana Radića - IZLOŽBA OLDTIMERA

15:00 Ulica Stjepana Radića – MOTO-ALKA

18:00 Sportski centar OŠ Janka Leskovara – KUP MJESNIH ODBORA GRADA PREGRADE

19:00 Trg dobre kaplice - KUHARSKI KUP SLAVKA VEČERIĆA

20:00 Šator Terenac – FORŠUS

20:00 Dvorište Kantoci - STREET GIG

20:30 Trg Gospe Kunagorske – KRALJEVI ZAGORJA

21:30 Trg Gospe Kunagorske – F BAND

23:00 Trg Gospe Kunagorske – VIGOR

00:00 Trg dobre kaplice - KUĆNI BAND VESELIH PODRUMARA

29. RUJNA, NEDJELJA

10:00 Šator Terenac – FORŠUS

10:00 -14.00 PZ Pregračanka – IZLOŽBA MALIH ŽIVOTINJA

10:30 Ulica Stjepana Radića – DEFILE ZAGREBAČKIH MAŽORETKINJA I LIMENE GLAZBE PREGRADA

11:00 Trg Gospe Kunagorske – SREDIŠNJA SVEČANOST „POVORKA BERAČICA I BERAČA“

13:00 Trg Gospe Kunagorske - IZVLAČENJE TOMBOLE SMASH CROWDFUNDING KAMPANJE ZA TENISKE TERENE U PREGRADI

SVE DANE - LUNAPARK